IKARIE.net3...2...1Books.czBooks.netCinemascopeTechnologieTexty + cenyIkarioTKMýty

1999/15 Databáze se rozjíždí

Času se stále příliš nedostává, a proto opět spíš stručně. David Horák se blíží do cíle s obsahem všech dosavadních Ikarií, a protože už mám k dispozici nějaká první data, rozhodl jsem se, že je zpřístupním lačným zájemcům co nejdříve. Konečně se tedy dočkali ti, kteří se stále dokola ptali, co a kdy vyšlo a v které Ikarii.

Vzhledem k tomu, že se jedná o první a nedokončenou verzi, omluvte prosím případné výpadky, které určitě nejsou způsobeny vašimi přijímači. Pokud náhodou narazíte na nějakou chybu, překlep či jinou nepravost, a pokud najdete dost sil, napiště mi prosím stručný vzkaz s pokud možno přesným odkazem a popisem chyby.
Přijímám i rozumné náměty a připomínky vztahující se ke vzhledu a funkčnosti systému, jakož i všeho kolem.

Všímavějším z vás jistě neuniklo, že s objevením se rubriky IkarioTK, jejíž název vymyslel David Horák, zmizela stránka s odkazy. Byla obměňována jen velmi zřídka, takže v podstatě ztratila nárok na vlastní odrážku. Nicméně dosud nasbírané odkazy nezahazujeme, stále ještě jsou k dispozici na starém místě, kde zůstanou až do skonání věků. Z této stránky na ně povede odkaz, a to pro jistotu hned na jejím začátku.

To je pro tuto chvíli vše. Za celou internetou redakci vám přeju to, co přejete vy nám.

Jiří T. Pelech, e-mail: pes@inway.cz